Vianočné dekorácie a ozdoby

Spoločnosť Samba Lighting System s.r.o. ponúka vianočné dekorácie a vianočné ozdoby rôznych druhov. Sem patria vianočné stromčeky, vianočné girlandy a čečiny, vianočné gule, a vianočné mašle. Splníme takmer každé prianie zákazníka, či už o farbe alebo typu vianočných dekorácií a ozdôb. Sme popredným dovozcom a predajcom pre vianočné dekorácie na Slovenskom trhu. Rozumieme preto Vašim požiadavkám, ak máte predstavu ako máju vyzerať vianočné dekorácie alebo vianočné ozdoby , radi Vám pomôžeme.

Vianočné stromčeky

Vianočný stromček s kombináciou krásnych vianočných ozdôb, je základ peknej vianočnej výzdoby. Mnoho ľudí dáva prednosť lacným a nekvalitným vianočným stromčekom, kúpených v hypermarkete alebo na tržnici. Naša spoločnosť ponúka výhradne kvalitné vianočné dekorácie, preto naše umelé vianočné stromčeky vyzerajú takmer ako živé. Keď si u nás kúpite vianočný stromček, potešíte seba i rodinu na mnoho rokov, lebo tento typ vianočného stromčeka má mimoriadne dlhú životnosť a stálosť farieb. Vianočné stromčeky dodávame v štandardných farbách ako je zelená, ale napríklad obľúbená je aj biela alebo modrá farba. Tu sa dajú kombinovať rôzne farby vianočného stromčeka, farebné vianočné ozdoby a farebné vianočné osvetlenie. Preto môžete vytvoriť nezameniteľnú atmosféru Vianoc, či už doma v obývačke, kancelárii alebo obchode. Vianočné dekorácie od nás Vám ju určite vykúzlia.

Umelé ihličie a čečina

Ďalšie vianočné dekorácie, na ktorú sme špecialisti je vianočná čečina. Z tohto materiálu sa dá vyrobiť vianočná girlanda, vianočný čečinový koberec alebo vianočná čečinová reťaz rôznych tvarov a farieb. Tieto vianočné dekorácie sa s obľubou používajú aj v exteriéri, pretože sú mrazuvzdorné a vode odolné. Vianočné girlandy si udržujú stály tvar, či už je to mesiačiková girlanda, alebo vetvičková girlanda. Tieto vianočné girlandy sa s obľubou zdobia vianočnými guľami a inými vianočnými dekoráciami. Ľudia alebo firmy si tak môžu vytvoriť atmosféru Vianoc zdobením okien, dverí, výkladov, alebo obľúbených zábradlí a schodísk.

Vianočné gule

Medzi najobľúbenejšie vianočné dekorácie patrí „klasika“ ktorá nesmie chýbať na žiadnom vianočnom stromčeku - vianočné gule. Špecializujeme sa na odolné plastové vianočné gule, ktoré sú pre Vašu domácnosť a ratolesti bezpečné a mechanicky odolné. Už nemusíte každý rok vysávať črepiny z koberca, naše vianočné gule sú bezpečné vianočné dekorácie. Vieme dodať všetky možné farby a veľkosti, Vianočné gule, rozdelené na vianočné gule s matným povrchom a vianočné gule s lesklým povrchom. Vyžiadajte si u nás v predajni vzorkovník farieb a vyberte si originálne vianočné gule podľa vlastného gusta. Pre tých náročnejších má naša spoločnosť pripravené aj originálne svietiace vianočné gule Snowball. Tieto svietiace vianočné gule si môžete pozrieť na videu a fotografiách, na našej webovej stránke www.snowfall.sk

Vianočné mašle

Veľkým hitom v rámci spestrenia výzdob sú farebné vianočné mašle vyrobené z lesklej fólie. Vďaka svojej farebnej škále a škále rôznych veľkostí sú podobne ako plastové gule veľmi efektným doplnkom celkovej výzdoby. Pri vianočnej dekorácii sa kombinujú s umelým ihličím, plastovými guľami a svetelnými systémami z mini žiarovkami. Vyrábajú sa v rozmeroch od 40 do 70cm. Tieto vianočné dekorácie sú dostupné v lesklých farbách: zlatá, strieborná, modrá, červená.

Vianočné koráliky

Vianočné koráliky sú veľmi vďačná vianočná ozdoba. Patria k univerzálnym doplnkom rôznych vianočných výzdob. Najčastejšie sa používajú v kombinácii s plastovými guľami, umelým ihličím alebo mašľami. Koráliky sú vyrobené z plastu o priemere 4mm , 8mm a 12mm, navlečené na pevnom lanku s rozostupom 0,5cm. u s rozostupom 0,5cm.

Mohlo by Vás zaujímať

Spoločnosť Samba Lighting System s.r.o sa specializuje taktiež na vianočné osvetlenie a svietidlá, do portfólia jej produktov patri aj vianočná výzdoba domov. V našom portfóliu nájdete aj rôzne vianočné ozdoby a dekorácie ako vianočné gule, vianočné stromčeky a iné.